Bij deze zeer volumineuze, deels verder af te werken, open bebouwing ervaar je meteen het ruime lichtrijke gevoel. De inkomhal biedt toegang tot de woonruimte, gastentoilet en een polyvalente ruimte. Verder is het gelijkvloers voorzien van een prachtige woonkamer die doortrekt naar een ruime open keuken met heel veel lichtinval en zicht op de tuin. Deze open keuken is voorzien van Miele toestellen en een groot eiland met heel wat opbergruimte. Aansluitend aan de keuken kom je terecht in de wasplaats/berging. Hiernaast bevindt zich de technische ruimte die ook doorgang heeft naar het gastentoilet en ruime kelder.
Op het 1ste verdiep bevinden zich 3 slaapkamers, een 2de toilet en een badkamer voorzien van dubbele lavabo, douche en ligbad.
Via een vaste trap stap je door naar de volledig ingerichte zolder, waarbij een berging aanwezig is die kan ingericht worden als 3de toilet, een slaapkamer met dressing en hier aansluitend een bureau die, indien gewenst, klaar is om ingericht te worden als 2de badkamer (alle aansluitingen zitten reeds klaar).
Wat een meerwaarde kan bieden bij deze woning is dat de polyvalente ruimte op het gelijkvloers kan dienen als een commerciële ruimte voor een zelfstandig beroep of thuiswerk.
De aparte garage biedt de mogelijkheid als parkeerplaats met extra berging. EPC 158 kWh/m²/jaar label B. Deze woning is een topper.
Had u graag meer info of een bezoek gewenst? Bel Nick op 0472/78.57.67